Polska Czeczy Słowacja Niemcy Wlk. Brytania Rosja
logo

Łączniki dotykowe sterowane pilotem, gniazda

Unikalny i nowoczesny design touchme

Panele zewnętrzne wykonane z cienkiego, hartowanego szkła zapewniają niezwykle nowoczesny i unikatowy wygląd, który dopełni estetyką każde pomieszczenie.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

W pełni bezpieczny panel dotykowy zapewnia komfortowe użytkowanie. Moc obciążeniowa 800W pozwala użytkownikowi na wszechstronność w zastosowaniu.

Nowoczesna technologia

Panele i ramki wykonane z cienkiego, hartowanego szkła krystalicznego są niezwykle wytrzymałe, a po rozbiciu szkło nie rozpryskuje się - tworzy efekt "popękanej szyby" jak na przykład w przypadku szyby samochodowej.
logo

Informacje o produktach serii Touchme

Unikalny i nowoczesny design Touchme

Seria Touchme charakteryzuje się niezwykłą estetyką i jakością wykonania. Panele zewnętrzne wykonane z cienkiego, hartowanego szkła zapewniają niezwykle nowoczesny i unikatowy wygląd, który dopełni estetyką każde pomieszczenie. Seria wykonana jest w trzech klasycznych i zarazem uniwersalnych kolorach, co pozwala zastosować te produkty w każdym wnętrzu. Całości dopełnia efekt polerowanej powierzchni szkła, który nadaje charakter i piękno.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

W pełni bezpieczny panel dotykowy zapewnia komfortowe użytkowanie. Kompletna oferta składa się z wyłączników (pojedynczych i podwójnych), wyłączników roletowych, krzyżowo - schodowych, gniazd 2p+z, TV, SAT,antenowe,USB. Wyłączniki można obsługiwać za pomocą pilota, co podkreśla funkcjonalność. Moc obciążeniowa 800W pozwala użytkownikowi na wszechstronność w zastosowaniu. System montuje się w standardowych puszkach fi 60mm.

Nowoczesna technologia

Panele i ramki wykonane z hartowanego szkła wycinane są z niezwykłą dokładnością i precyzją, przy użyciu najnowszej technologii. Szkło nawet po rozbiciu nie rozpryskuje się, tworząc efekt "popękanej szyby" jak na przykład w przypadku szyby samochodowej. Symbole na panelach podświetlone diodami LED dają gwarancje nowoczesnego wyglądu i stylu.

logo

Pliki do pobrania

logo

Informacje kontaktowe

Import / dystrybucja:

ELS Elektrotechnika Sp. z o.o. Sp. k., ul. Lotnicza 9, 58-260 Bielawa
E-mail: info@touchme.com.pl
Tel: +48 74 661 45 00